пʼятниця, 10 лютого 2017 р.
четвер, 2 лютого 2017 р.
Вшанування переможців
Всеукраїнських учнівських олімпіад
"Від тернів до зірок"
Сьогодні в нашій школі № 1 відбулося свято вшанування переможців Всеукраїнських предмених олімпіад. Захід пройшов під гаслом "Від тернів до зірок". На свято завітала головний спеціаліст управління освіти Шосткинської міської ради Куниця Зінаїда Михайлівна, а також батьки учнів-переможців, які щиро подякували директору та вчителям школи. Більше 100 дипломів від начальника управління освіти Сергейко Наталіїї Олександрівни було вручено нашим талановитим та розумним учням.
Серед цих яскравих "зірочок" - і учні нашого 10-А класу: Шарамко Софія, Ільєнко Дмитро, Плахотя Владислава, Кеня Ельміра, Вербицька Марія, Козлова Юлія, Гайтина Владислав, Куликов Сергій. Ви найкращі! Ми пишаємося вами!





понеділок, 26 грудня 2016 р.
22 грудня в нашій школі було проведено "Голубий вогник" для учнів 10-11 класів. Вразили акторською майстерністю ведучі "нові руські бабки" Гайтина Владислав та Блохін Артур. Підняло настрій усім присутнім уже навіть своїм виходом тріо симпатичних "дівчат" у складі Воєцького Дениса, Оникієнка Станіслава та Кошелева Євгенія. Дякуємо за позитивні емоції.
вівторок, 13 грудня 2016 р.
12 грудня відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.з фольклористики, етнографії та мистецтвознавства. 12 учасників гідно презентували свої роботи. Учениці Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Кругляк Анна (науковий керівник Камка А.В.), Кеня Ельміра, Шарамко Софія (науковий керівник Андрущенко І.А.) посіли почесне І місце. Вітаємо вас, дівчатка! Успіхів!
Підписатися на:
Дописи (Atom)






























